املاک اندیشه | خرید فروش آپارتمان در شهر اندیشه

قیمت آپارتمان در شهرک مریم اندیشه

0 گؤروش
یازار:‌

از نظر قدمت ساخت باید گفت فاز یک نسبت به تمامی فازهای این شهرک قدیمی‌تر است و تا حدودی بافت سنتی دارد. مهم‌ترین نکته در مورد این فاز، قرار نگرفتن در محدوده شهر جدید اندیشه است و باید دقت داشته باشید که فاز یک بخشی از ناحیه یک شهرداری شهریار محسوب می شود.

در توضیح شهرک مریم که با مساحتی در حدود ۹۱ هکتار در جنوب غرب فاز یک اندیشه واقع شده است گفته می شود این شهرک به عنوان یک شهرک نمونه در سطح استان تهران معرفی شده که به دلیل موقعیت جغرافیای و فاصله ۱۸ کیلومتری تا تهران و به دلیل شهرسازی و امکانات کامل و از همه مهمتر به دلیل پیشرفت و رو به رشد بودن منطقه و میانگین افزایش ۵۳ درصدی قیمت در هر سال این شهرک را به مرکز سرمایه گذاری در زمینه مسکن تبدیل کرده که زیر نظر فاز 1 اندیشه هم می باشد.

از این رو چنانچه قصد خرید آپارتمان های نوساز و لوکس و البته با قیمتی مناسب در نزدیک تهران را دارید ما به شما پیشنهاد می دهیم به فایل های آپارتمان های واقع در این منطقه سربزنید.

آردینی اوخو
یکشنبه 24 بهمن 1400
بؤلوملر :

قیمت خانه در اندیشه فاز یک

0 گؤروش
یازار:‌

هنوز هم بسیاری از افراد هستند که به دنبال خرید خانه و ویلا در نزدیکی شهر تهران می گردند. دیده شده بسیاری از هم وطنان تهرانی جهت فرار از آلودگی شدید ناشی از آب و هوای پایتخت به این منطقه آمده اند و به خرید خانه و ویلا در اندیشه فاز یک دست زده اند.

آردینی اوخو
یکشنبه 24 بهمن 1400
بؤلوملر :

قیمت آپارتمان در شهرک اندیشه

0 گؤروش
یازار:‌

شما با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید اقدام به خرید آپارتمان در اندیشه کنید. از آنجاییکه این شهرک تازه ساز دست به ساخت و سازهای زیادی در زمینه آپارتمان های مدرن و جدید زده است؛ در حال حاضر به عنوان بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری و خرید آپارتمان محسوب می شود. از دیگر ویژگی خرید آپارتمان در این منطقه امکان استفاده از وام و رهن در کمترین زمان جهت خرید می باشد.

آردینی اوخو
یکشنبه 24 بهمن 1400
بؤلوملر :

مزایا و معایب شهر اندیشه

0 گؤروش
یازار:‌

از مهمترین مزایای این شهرک مهندسی ساز می توان به فاصله نزدیک اندیشه تا میدان آزادی تهران اشاره کرد که در حدود ۳۰ کیلومتر می باشد. اما با امتداد یافتن مناطق مسکونی و صنعتی تهران به سمت غرب (تا وردآورد) عملا فاصله تهران و اندیشه به نصف رقم فوق تقلیل یافته است. و اما سایر مزایای آن عبارتند از:

  • برخورداری از آب و هوای سالم به دور از جریان آلودگی ناشی از ترافیک شهری استان تهران
  • داشتن امکانات متنوع رفاهی اعم از آموزشی، مراکز درمانی، فرهنگی و هنری
  • برخورداری از پاساژهای مختلف و مراکز خرید متنوع در سطح شهرک
  • حضور پر رنگ تاکسی های عمومی جهت حمل و نقل آسان شهروندان در سطح شهر
  • داشتن پارک ها و بوستان های مختلف
  • تازه ساز بودن خانه ها و آپارتمان های لوکس و شیک
  • زیبای سازی فضاهایی همچون خیابان ها و خانه ها با داشتن نقشه و طراحی مهندسی شهرک
  • قیمت های مناسب آپارتمان و خانه های ویلایی متناسب با بودجه تمامی اقشار جامعه

و اما از معایب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن فاصله 30 دقیقه تا مرکز تهران که البته آن را نیز نمی توان به عنوان ایرادی عمده برای آن در نظر گرفت.

آردینی اوخو
یکشنبه 24 بهمن 1400
بؤلوملر :

آب و هوای شهرک اندیشه

0 گؤروش
یازار:‌

از لحاظ جغرافیایی و آب و هوایی این منطقه در روی نقشه در محدوده اقلیم گرم و خشک قرار دارد و به دلیل مجاورت آن با کوهپایه های جنوبی البرز از جریان بادهای تمیز بهره مند می باشد. این جریان هوایی معروف به بادهای شهریار علاوه بر آن که منجر به تمیز شدن جو هوای این منطقه می شود به دلیل عبور از روی کشتزارهای البرز و قزوین لطافت و خنکی دلپذیری را در سطح شهرک به وجود می آورد. از این رو گفته می شود تا حدودی آب و هوای آن ییلاقی است.

البته در موارد محدودی که سکون هوا پیش می آید نفوذ گرد و غبار معادن ماسه (واقع در شرق اندیشه) و حتی بعضا بوی آزاردهنده کارخانه آسفالت سازی وضعیت ناهنجاری پدید می آورد.

آردینی اوخو
یکشنبه 24 بهمن 1400
بؤلوملر :

فاصله شهر اندیشه تا تهران

0 گؤروش
یازار:‌

محل قرار گیری و موقعیت جغرافیای شهرک اندیشه به گونه ای است که تنها به اندازه 30 دقیقه زمان می برد تا شما به پایتخت برسید. از این رو بسیاری از هم وطنان تهرانی این شهر را جهت سکونت خود انتخاب کرده و با خیال آسود جهت انجام کارها به تهران سفر می کنند.

این درحالی است که برخی از مناطقِ تهران به علت ترافیک های سنگین در سطح شهر 2 الی 3 ساعت باید در راه بود تا به محل کار خود رسید. خوشبختانه اندیشه از ترافیکی روان و کم برخوردار بوده و همین امر سبب صرفه جویی در وقت ساکنان شده است.

آردینی اوخو
یکشنبه 24 بهمن 1400
بؤلوملر :

مشکلات شهر اندیشه

0 گؤروش
یازار:‌

برخی از افراد نسبت به نبود شرکت اتوبوس رانی عمومی در داخل شهرک های جدید و تازه ساز ابراز ناراحتی کرده اند که البته با گذر زمان این ایراد رفع شدنی است. شهر اندیشه به دلیل بزرگ بودن و داشتن امکانات رفاهی متنوع و البته زیر ساخت های مهندسی خود همچنان از خدمات حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی ها بی نصیب نمانده و موضوع رفت و آمد در سطح شهر چندان نگران کننده نیست.

آردینی اوخو
یکشنبه 24 بهمن 1400
بؤلوملر :

اندیشه کرج کجاست؟

0 گؤروش
یازار:‌

شاید شما هم اسم شهرک اندیشه را شنیده باشید و اما ندانید این منطقه به طور دقیق در کجای تهران واقع شده است. در توضیح بیشتر باید گفت اندیشه شهری در شهرستان شهریار از توابع استان تهران می باشد. در محل قرار گیری روی نقشه این شهر در ۲۰ کیلومتری تهران و ۷ کیلومتری کرج واقع شده است. این شهرک بزرگ دارای ۶ فاز است که به نام های فاز یک، دو، سه، چهار، پنج و شش شناخته شده و تمامی فازهای جدید آن براساس قوانین تازه شهرسازی طراحی و ساخته شده‌اند.

آردینی اوخو
یکشنبه 24 بهمن 1400
بؤلوملر :